Způsoby platby

Dobírkou

Zboží platíte řidiči přepravní služby přímo při převzetí zboží. Platit můžete v hotovosti nebo také platební kartou (jen u Geis Parcel CZ)

Platební kartou nebo rychlým převodem

Zboží můžete zaplatit přímo při provedení objednávky buď platební kartou (MasterCard nebo VISA) nebo rychlým bankovním převodem. Tento převod zabezpečuje platební brána ThePay, s. r. o., která využívá vysoce zabezpečenou komunikaci a vaše údaje jsou v bezpečí. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou přímo společnosti ThePay, s. r. o. a Českélyže.cz jako obchodník k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.

Bankovním převodem

Zboží platíte předem převodem na náš bankovní účet 2000233217/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky. Platbu proveďte až na základě naši výzvy k platbě, před kterou ověříme dostupnost objednaného zboží.

Hotově nebo Kartou na prodejně

Zboží platíte v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží u nás v prodejně. Tento způsob platby je možný jen při osobním odběru zboží.

Na splátky s Hello Bank

Zboží je možné koupit na splátky se splátkovou společností Hello Bank. Bližší informace o tomto způsobu placení naleznete ZDE